Candia Alojamiento
Hotellet Candia Alojamiento Mar del Plata är beläget bara 1 km från Los Gallegos Shopping och mindre än 6 minuters gångavstånd från Plaza Rocha. Detta hotell har rum med utsikt över trädgården. Det finns också hydromassagebadkar och trädgård.
Det tar dig 10 minuter med bil till Mar Del Plata flygplats. Det tar cirka 5 minuter till fots från CEPES Centre. Det här hotellet ligger precis runt hörnet från Playa Punta Iglesia, och busstationen Mar del Plata and Train ligger mindre än 350 meter bort.
Rummen har luftkonditionering, samt moderna bekvämligheter som plattskärms-TV med satellitkanaler.
Restaurante Malaga erbjuder ett urval av rätter, cirka 5 minuters gångavstånd från boendet.
- Lokala sevärdheter
- Mitre-torget1362 km
- Estatua de Astor Piazzola2663 km
- Natural Monument3073 km
- Edificio Palacio Eden2665 km
- Museo historico municipal Roberto Barilli3408 km
- Capilla Divino Rostro3606 km
- Parroquia La Asuncion de la Santisima Virgen2276 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Gratis Wi-Fi
- Parkering
På rummet
- Luftkonditionering
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är Mar Del Plata från lägenheten Candia Alojamiento?
Flygplatsen Mar Del Plata och lägenheten Candia Alojamiento ligger 10 km från varandra. - ❓
Finns det någon kollektivtrafik bredvid lägenheten Candia Alojamiento?
Den närmaste busshållplatsen är Av Pedro Luro 4587 som ligger endast 600 meter från lägenheten Candia Alojamiento. - ❓
Har lägenheten Candia Alojamiento ett kök?
Ja, lägenheten Candia Alojamiento har ett komplett kök. - ❓
Vad är lägenheten Candia Alojamientos storlek?
Lägenheten Candia Alojamientos yta är 180 kvadratmeter.